УМХ провела «Канікули з Богом» в с. Гранки-Кути на Миколаївщині

IMG_20150707_1729356-7 липня 2015 року, МГО «Українська Молодь – Христові» м. Новий Розділ провела парафіяльний табір «Веселі Канікули з Богом» для дітей парафії Архистратига Михаїла села Гранки – Кути.

У понеділок день розпочався з Літургії, на якій всі просили сил і Божого благословення, щоб весело та плідно провести час на Божу славу. Найперше діти знайомились між собою та з аніматорами. Після цього почалися забави. Усі з задоволенням грали футбол, «заморозки», «молекули» та багато інших ігор. Під час обідньої перерви аніматори молились вервицю до Богородиці та до Божого Милосердя. Далі день був не менш насичений та наповнений багатьма цікавинками, ніхто й незчувся, що вже підійшов час прощатись. Усі із нетерпінням чекали наступого дня.

У вівторок табір розпочався знову ж таки із Літургії. Згодом діти та аніматори танцювали банси, що принесло багато задоволення та позитиву. Після цього кожен мав нагоду написати листа для воїна АТО, у якому міг висловити свою підтримку чи подяку. На завершення, аніматори провели гутірку, у якій розповіли про справжню дружбу та відповіли на питання, що найбільше цікавили малечу.

Після таких пізнавальних розмов о. Ростислав Височан відправив молебень до Господа нашого Ісуса Христа, де кожен міг принести свої молитви та Спасителеві. Дякуємо Богові за істину присутність на «Веселих Канікулах», дякуємо за всі посмішки та обійми, яких було чимало.

Повідомила Христя Корецька