УМХ в Новому Роздолі святкує 21 рік

jKatnvoFf0UЦієї суботи члени Новороздільської громадської організації «Українська молодь – Христові» відсвяткували XXI річницю з часу свого заснування у Новому Роздолі.

Як зазначив духівник УМХ о. Ростислав Височан, 21 рік є такою скромною, родинною датою, яку потрібно святкувати разом із найближчими людьми. Що і зробили члени УМХ, запросивши на свято своїх батьків, які в свою чергу мали змогу краще ознайомитися із діяльністю спільноти, учасниками якої є їхні діти.


УМХівські гурти подарували публіці свої пісні, зокрема «Покликані творити» виступили із піснями «Боже, доторкнись очей моїх» та «Надія є». А гурт «Зовсім різні» виконав пісню «Повертайся живим». Також молодь поставила патріотичну сценку, під час перегляду якої годі було стримати сльози. Приємно вразили діти, які готуються до вступу в УМХ, гарно заспівавши пісню про батьків.

Важливою подією стало вручення подяк найактивнішим членам УМХ за останній рік діяльності.

По завершенні концерту всі гості мали змогу долучитися до святкового фуршету, поспілкуватися між собою. Також проводилися різні конкурси та банси. Для всіх батьків молодь підготувала цукерки із приємними словами любові, які не могли залишити нікого байдужим.

Ярина Дудицька