Урочистості з нагоди відкриття Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни [відео]

4 грудня 2017 року у Стрию відбулося відкриття Єпархіального інституту душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни. Урочистості розпочалися в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці Божественною Літургією, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) у співслужінні владик Богдана (Дзюраха), Тараса (Сеньківа), Богдана (Манишина), Ярослава (Приріза), Михаїла (Бубнія) та численного духовенства. По завершенні спільної молитви свято продовжилося в «Підгорецькому маєтку» урочистою академією.

Канцлер Стрийської єпархії зачитав декрет про створення інституту, відтак владика Тарас (Сеньків) вручив декрети про призначення ректорату та працівників. Очолить новостворений інститут о. Тарас Бабій, віце-ректором призначений о. Орест Демко. На важливості створення такої інституції у своєму привітальному слові наголосив Глава УГКЦ Святослав.

Привітали колектив також представники влади, благодійних фондів, керівники спільнот християнських сімей та подружжя, які розпочали свій спільний життєвий шлях з навчання у центрах передподружнього приготування. До речі, протягом року у Стрийській єпархії понад тисячу молодих пар проходять навчання у таких центрах. Інститут душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни буде діяти в приміщенні адміністрації Стрийської єпархії.

Джерело Живе ТБ

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.