В Дашаві розпочато курс «Божий задум для вашого шлюбу»

У неділю, 30 квітня, на парафії Собору Пресвятої Богородиці в Дашаві відбулася зустріч із подружжям Романа та Наталі Прокопів. Це була перша тематична зустріч курсу «Божий задум для вашого шлюбу». Її назва – «Стосунки з батьками». Гості говорили про те, що дуже важливо для новоствореної сім’ї подбати про свій власний простір, щоб у ньому розвивати подружні стосунки. Для гармонійного зросту молоде подружжя потребує відмежуватися фізично (навіть якщо вони проживаюсть спільно з батьками), емоційно та фінансово від батьківської сім’ї. Це спонукає подругів щораз більше покладатися одне на одного, довіряти найперше одне одному та шукати в собі новий потенціал, щоб разом крокувати по житті. Особливо така постава зближує людей у час труднощів, випробувань чи навіть непорозумінь.

А для того, щоб уникати конфліктів чи вирішувати вже задавнені прогалини у відносинах між молодим подружжям і їхніми батьками, потрібно відкрито спілкуватися і щиро ділитися своїм баченням тих чи інших проблемних ситуацій. Роман і Наталя наводили добрі приклади, як це працює – навіть якщо деякі «вузли» потребують кількох років терпеливого обговорення і пошуку спільного знаменника у поглядах.

Щиро дякуємо Романові та Наталі за свідчення і готовність радісно проголошувати євангельську Правду про Подружжя! Чекаємо наступної зустрічі!

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.