В єпархіальному управлінні відбулися чергові деканальні збори

dekanalni_zbory23 квітня 2015 року, відбулися чергові збори протопресвітерів Стрийської єпархії. Збори очолив преосвященний владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський.

Під час зустрічі були розглянуті питання стосовно канонічних візитацій у парафіях, зокрема Архиєрей наголосив на важливості для священика вимогливо ставитися до себе та до інших, дбати про родину і парафію, відповідально ставитися до проповідування Божого Слова, вчити вірних про важливість Таїнства Покаяння, дбати про порядок у храмі та літургійний порядок.

Владика Тарас представив деканам партикулярне право УГКЦ, зазначивши, що воно затверджене на трирічний термін і закликав вносити щодо нього свої зауваги, якщо такі будуть виникати. Також єпископ пригадав деканам про парафіяльний правильник, який готується до затвердження, заохотивши у найближчому часі подати до цього свої зауваження.

Також, під час зборів було оголошено про обов’язкові щорічні реколекції для єпархіального духовенства, про дату прощі священнослужителів УГКЦ до Перемишлян, єпархіальної прощі до Гошева, був представлений приблизний звіт допомоги Стрийської єпархії воїнам АТО і листівка із закликом до родин молитися за українських воїнів, які захищають країну. Також обговорювалися інші актуальні питання, які стосуються життя єпархії.

Наступні збори протопресвітерів відбудуться 27 травня 2015 року.

Прес-служба Стрийської єпархії