В с. Бортники говорили про “екологічний гріх”

IMG_349217 березня 2016 року, в селі Бортники, що на Жидачівщині, відбулася акція «Екологічне навернення». На запрошення адміністратора парафії Собор Пресвятої Богородиці о. Василя Лужецького, до села завітав о. Олег Кобель, голова Бюро УГКЦ з питань екології. Візит розпочався Божественною Літургією в парафіяльному храмі с. Бортники, згодом отець Олег мав урок у місцевій школі для старших класів, на якому закликав учнів шанобливо та з відповідальністю ставитися до довкілля. Розповідав про екологію, про дари подаровані Богом для добра кожної людини і їхнє раціональне використовування.

Також пояснював про шкоду екологічного гріха, про постійне забруднення навколишнього середовища, знущання над природою та пов’язані з цим наслідки, адже не можна користуватися світом заради власної вигоди.

Акція завершилася прибиранням села місцевою молоддю, в якому взяло участь близько 35 осіб.

 

Щиро дякуємо о. Олегу за корисну та інформативну зустріч, голові сільської ради Ользі Михайлівній, колективу школи с. Бортники, в особі директора Петра Євгеновича, дитячому будинку «МілесЄзу», а також небайдужій молоді села.

Повідомила Мар’яна Лужецька