В с. Лисятичі на Стрийщині перебували мощі святого Миколая

1Село Лисятичі Стрийського району протягом тижня з 5 по 11 грудня 2016 року знаходилось у духовному піднесенні, адже в місцевому храмі перебували мощі покровителя парафії – святого Миколая Чудотворця. Впродовж цього цього часу, численні парафіяни приходили по благословення до найщедрішого святого. Щодня в храмі священнослужителі разом з присутніми молилися молебні та акафісти на честь святого. Парафіяни з великою увагою слухали проповіді отця Олега Баранича, сотрудника парафії, який привіз мощі святого Миколая.

В суботу зранку, отець Володимир Ковалевський і отець Олег Баранич відслужили Божественну Літургію за померлих, а з 18 години до півночі у церкві відбувались нічні чування, з духовними науками в часі яких до присутніх звернувся о. Іван Барабаш, парох парафії Всіх Святих Українського народу м. Стрий, який розважав про життя святого Миколая, наводячи багато прикладів про життя простих людей, які за допомогою святого Миколая отримували ласки зцілення та допомогу у вирішенні важких життєвих проблем.

В часі чувань численна кількість парафіян мали чудову нагоду помолитись у різних наміреннях до святого чудотворця: молебень, акафіст, вервицю, а також у супроводі спільноти “Матері у молитві”, співали пісні до святого Миколая.

Повідомили Ганна та Степан Слобідник,
парафіяни храму св. Миколая с. Лисятичі

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.