В с. Пукеничі вірні молились перед мощами св. Миколая Чудотворця

news_nikola111У парафії св. Косми і Дем’яна УГКЦ в с. Пукеничі Стрийського району, з 18 по 20 листопада 2016 року Божого, відбулися Реколекції. Протягом цих трьох днів слово Боже проповідував о. Тарас Ляшок. А ще у храмі цілий тиждень були виставлені для привселюдного почитання мощі св. Миколая Мирликійського Чудотворця. Тема духовних наук – «Покликання у житті християнина». Реколекції розпочались у п’ятницю з акафісту до св. Миколая, а опісля о. Тарас мав першу науку на тему: «Хто є людина у Христовому винограднику?». В суботу відбулись нічні чування, які розпочав о. Олег Баранич, сотрудник даної парафії, з вечірні. Після молитви о. Тарас мав чергову науку, після якої усі присутні в храмі молилися вервицю до Пресвятої Богородиці, під час якої мали можливість приступити до св. Тайни Покаяння.

Після молитов реколектант продовжив науку, в якій роз’яснив про діла милосердя, опісля якої ми молилися молебень до св. Миколая і Божествинну Літургію, яку очолив о. Олег. А потім були прочитані молитви про заступництво св. Миколая.  У неділю ввечері о. Тарас мав завершальні науки, які залишили у серцях людей невичерпне джерело любові до Христа і нагадали про покликання.

Ці реколекції повернули кожного від суєти світу до тиші, до Божої присутності та заглибили у Його слово й допомогли пізнати себе і Божу волю в своєму житті.

Щиро дякуємо о. Олегу Бараничу за організацію і проведення реколекцій.

 

п. Оксана Скакун

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.