В Стрийській єпархії освятили новий храм

24 вересня 2017 року у с. Слобідка, що на Стрийщині, владика Богдан (Манишин) освятив храм Різдва Пресвятої Богородиці. Єпископ в часі проповіді розважав над Господньою притчею про таланти, де підкреслив, що «найбільшим даром людині від Бога є його образ, на який ми є створені та, працюючи над собою, зростаючи у святості, маємо пронести його через ціле наше життя». «Також Господь нас наділив певними дарами – здібностями, і цими талантами маємо один одному служити, але є одне для всіх покликання – спасти свою душу», – сказав проповідник. Далі владика Богдан говорив про звичайні дари, такі як, читати і розуміти святе Писання, проповідувати слово Боже, що чинимо через особисте сповнення цього слова у своєму щоденному житті; а також надзвичайні дари – дар зцілення і пророкування.

Також проповідник наголосив на тому, що важливим є не сам факт посідання якогось таланту, але факт його реалізації: «Кожна хвилина нашого життя є нагодою щось добре зробити. І не є важливим те, хто скільки має, але важливим є цю нагоду використати, бо вона буде нашим свідоцтвом на Страшному суді».

Заторкаючи тему події храмового празника, ставлячи за приклад життя праведних Йоакима і Анни, єпископ зазначив, що «це свято вчить нас довіряти Богові. Це є найбільший дар, який ми можемо передати нашим дітям, будучи витривалими в молитві та навіть через труднощі не відступати від Бога».

А також після Божественної Літургії владика Богдан освятив на подвір’ї храму фігуру Матері Божої.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.