В Стрийській єпархії священик на сторінках книги описав історію парафії

книгаЗ благословення Преосвященного Владики Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського, побачила світ книга о. Андрія Соколовського «Історія парафії Української Греко-Католицької Церкви с. Вишня». Книга написана та видана стараннями о. Михайла Кушніра, адміністратора парафії с. Вишня на Городоччині, з нагоди святкування 150-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького, 210-ліття храму Святих чудотворців і безсрібників Косми і Дем’яна та 25-ліття відродження греко-католицької парафії у с. Вишня. На сторінках книги маємо можливість ознайомитися із духовним та релігійним життям громади села. Пізнати історію храму Святих чудотворців і безсрібників Косми і Дем’яна на протязі століть.

Зокрема у книзі описано історичне життя громади; подано історію храму Косми і Дем’яна у Перемиській єпархії УГКЦ; життєписи священиків, які послужили для людей на цій парафії; період відродження Греко-Католицької Церкви у с. Вишня та розповідь про сьогодення парафіяльної громади та храму  Святих чудотворців і безсрібників Косми і Дем’яна у складі Городоцького деканату Стрийської єпархії Української Греко-Католицької Церкви.

«Видаючи цю книгу про історією парафії УГКЦ с. Вишня хочемо присвятити її святкуванню пам’ятних дат громади села, 210-ліття храму Святих чудотворців і безсрібників Косми і Дем’яна та 25-ліття відродження греко-католицької парафії у с. Вишня та в особливий спосіб долучитися до святкування Церквою цього року 150-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького, оскільки у родинному маєтку у с. Вишня Городоцького району Львівської області пройшли молоді роки матері митрополита УГКЦ Андрея Шептицького та блаженного священномученика УГКЦ о. Климентія Шептицького. Андрей Шептицький, онук Александра Фредро по материній лінії, часто бував у дідуся в Беньковій Вишні. Митрополит Андрей, вказуючи на роль матері у священичому покликанні, казав: «Кожен священик існує вже за двадцять років до свого народження. Він починається у своїй матері». Хочемо віддати належну шану цій святій жінці, яка своєю непохитною вірою, невгасною надією і жертвенною любов’ю зуміла влити у серця своїх синів любов до Бога і до ближніх та подякувати Богові за дар життя та служіння великого митрополита Андрея для українського народу», – о. Михайло Кушнір.