В Стрию говорили про енергозберігаючі технології

еко23 лютого 2016 року в приміщенні Єпархіального управління Стрийської єпархії відбувся семінар на тему енергозбереження. Його організатором стало Бюро екології Стрийської єпархії. Увазі екореферентів та зацікавлених священиків було запропоновано презентацію Енергетичного офісу з майстернею енергозберігаючих технологій, яку провів п. Олег Шмілик, директор цього офісу. Також п. Олег дуже доступно розказав про переваги енергозбереження, запропонувавши співпрацю в ділянці використання сучасних способів та приладів для аудиту всього, що має відношення до енергії в будинку.


Наступним етапом семінару став виступ п. Юрія Онишкевича, який очолює підприємство “Яра”, яке на ринку України працює у ділянці впровадження інноваційних технологій для опалення, водопостачання, а також має досвід спорудження пасивних будинків. Його презентація включала розгляд теми про те, чим є пасивний будинок і які перспективи такі будинки мають у недалекому майбутньому. Особливо цікавою була частина презентації, що стосувалася використанню можливостей забору дощової води і досвід її використання у домашньому господарстві.

На завершення, обидва доповідачі отримали з рук о. Олега Кобеля, екореферента Стрийської єпархії, буклети та інші видання екобюро, а також компакт-диски про соціальну доктрину Католицької Церкви.

В заключній частині семінару відбулося коротке обговорення планів мережі Бюро Екології у Стрийській єпархії.

 

Повідомив: о. Олег Кобель, екореферент Стрийської єпархії УГКЦ