В Стрию поховали загиблого бійця АТО

похорон20 липня 2015 року в м. Стрий молитовно прощались з загиблим героєм Володимиром Василевським, бійцем 24-ї окремої механізованої бригади, який загинув від кулі ворожого снайпера 17 липня в зоні проведення АТО. Чин похорону, під спів чоловічого муніципального хору «Каменяр», очолив Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії. Єпископ, звертаючись  в часі похорону з духовним словом підтримки до рідних загиблого героя, сказав, що Боже Слово, яке читаємо на похороні, є глибоке і спонукає нас жити та завжди нам пригадує що маємо для кого жити.

Владика Богдан звернув увагу усіх присутніх на те, в який спосіб Бог промовляє до людини і бере участь у її житті: «Господь говорить з людиною мовою дотику. Він невимовно торкається людини в момент зачаття і дарує їй свої дари у Таїнствах Хрещення та Миропомазання, і тими дарами ми служимо один одному». І одним з таких дарів, над яким застановився проповідник, є дар відповідальності за долю Батьківщини та народу, який єпископ-помічник представив на прикладі життя воїна Володимира: «Він явив той дар, він зумів взяти відповідальність за долю держави і за долю всіх нас. Він став тим, хто зумів взяти той хрест і понести його».

Також, владика Богдан звернувся до чисельно присутніх небайдужих людей з проханням про підтримку сім’ї загиблого героя своєю живою присутністю у їхньому житті та молитвою, бо «сьогодні та родина віддала Україні найдорожче, а він віддав не просто своє життя, а – майбутнє своєї дитини».

Поховали бійця на Стрийському міському кладовищі. Вічна пам’ять герою! Герої не вмирають!