Архиєрейська Літургія і освячення розпису храму в с. Яремків на Городоччині

2624799082 серпня 2016 року, Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, відвідав парафію святого пророка Іллі в селі Яремків Городоцького району, де з нагоди храмового празника очолив Архиєрейську Божественну Літургію та звершив чин освячення іконописного розпису храму. Участь у торжестві взяли запрошені священнослужителі, а також численні гості та парафіяни.

Розпис храму виконав відомий іконописець п. Богдан Панчишин, творчий доробок якого є широко відомий у мистецьких колах, а це – кілька десятків персональних виставок в Україні та за кордоном. Також його творчість відзначена численними нагородами та преміями. Автор влучно передав історію багатостраждальної Церкви, де серед зображень багатьох святих, є постаті проголошених новомучеників: блаженного священномученика Петра Вергуна та о. Романа Лиска, які душпастирювали колись на теренах Городоччини.

В часі богослужіння, звертаючись до присутніх з пастирським словом, владика Богдан звернув увагу на постать святого пророка Іллі, який служив Богові з великою ревністю: «Запитання “Чого ти тут, Іллє?”, звучало не лише тоді для пророка, але це питання Бог ставить сьогодні кожному з нас. Чого ми тут? І відповідь має дати кожний сам. Сучасний світ ставить людину перед вибором, від якого залежить наша відповідь Богові. Ревність пророка Іллі у вірності Богові є прикладом який маємо наслідувати», – наголосив єпископ.

Урочистість закінчилися врученням владикою Богданом подячних грамот жертводавцям та доброчинцям храму за жертвенну участь у його розписі, активне парафіяльне життя, підтримку та сприяння розвитку релігійно-культурного життя єпархії.

Насамкінець, до присутніх з подячним словом звернувся адміністратор храму о. Михайло Кушнір, який подякував владиці Богдану, за відвідини невеликої парафії, а також священикам і всім присутнім за участь у цій знаменній події.

Повідомив о. Михайло Кушнір