В Журавно проведено духовно-спортивний табір «Свіча-Sport» з поглибленням вивченням англійської мови

IMG_20160810_093622З 9 по 16 серпня 2016 року в смт. Журавно завершився духовно-спортивний табір «Свіча-Sport» з поглибленням вивченням англійської мови. Молодь зі Стрия, Львова, Нового-Роздолу, Жидачева та інших міст і сіл, кількістю понад 50 чоловік дуже цікаво і з користю для душі і тіла провели незабутній час з Богом та новими друзями. Тематика табору включала в себе заняття волейболом і вивчення англійської мови. У цьому організатору табору о. Олегу Кобелю допомагали о. Тарас Жолдак і досвідчені аніматори: семінаристи та молодіжні лідери.

В часі Літургії, яка відправлялася щодня священики подавали духовну науку дітям, що відповідала темі кожного дня. Велике значення на таборі надавалося екологічній тематиці. Два повних дні було присвячено для показів фільмів, практичним заняттям та дослідам, які проводили з дітьми студенти та викладач екології з Львівського Політехнічного університету. Також таборовики активно долучилися до екологічної акції ГО «Журавно вперед» і прибрали від сміття русло річки Крехів і привернули малюнками на асфальті увагу громадськості до екологічних проблем їхнього селища. Як і на кожному такому таборі діти готували різноманітні сценки, мали спортивні естафети, нічні чування та цікаві лекції, зокрема з вивчення англійської мови. Найцікавішим днем був день, коли таборовики виявляли різноманітні таланти, якими їх наділив Господь Бог. Їхні виступи були справді вражаючими.

Це був сьомий з черги та останній заїзд табору «Свіча» у смт. Журавно. Тому сльози прощання таборовиків говорили про те, що час літнього таборування прийшов до логічного кінця. Але з наступного року, є надія, будуть інші табори не менш цікавого спрямування. В організаторів є ідея провести танцювальний табір, духовно-пізнавальний і, звичайно спортивний та екологічний табір, залучивши молодь з інших парафій УГКЦ. Якщо наступного року вдасться залучити таку ж кількість молоді, як цього року, а це майже 400 осіб, це буде великим успіхом.

Повідомив о. Олег Кобель