В Жидачівській гімназії говорили про Андрея Шептицького

ж130 листопада в Жидачівській Гімназії імені Омельяна Партицького відбувся науково-практичний семінар для вчителів основ християнської етики Жидачівського та Журавенського округів. Тема семінару звучала «Формування духовно-моральних цінностей на основі життєвого шляху Андрея Шептицького. Семінар розпочався Молебнем до Серця Христового, який провадили священники храму Воскресіння Господнього м. Жидачів: о. мітрат Василь Юрів, о. Роман Котів та о. Ярослав Турик.

Далі досвідом роботи поділилася п. Уляна Іванчук вчитель Християнської етики Гімназії, тема  презентації звучала: «Використання новітніх технологій та формування духовно-моральних цінностей на основі життєвого шляху Андрея Шептицького». Учні гімназії приготували театрально- мистецьку програму: «Історія однієї людини, яка змінила Україну» – про життя та діяльність Митрополита.

В рамках семінару прозвучали цікаві доповіді, які представили Благий Василь Богданович, директор Гімназії: «Андрей Шептицький – Постать на тлі  епохи», та Турченяк Марія Євгенівна: «Український Мойсей в діаспорі».

Всі присутні могли оглянути виставку книг про Андрея Шептицького під назвами «Збудуй храм своєї душі», «Богом посланий Україні», яку представили працівники Жидачівської Центральної Районної Бібліотеки.

На завершення о. Василь Юрів подякував організаторам та висловив побажання, щоб цей семінар був представлений у всіх школа району для всіх учнів та втителів.

Завершився семінар спільною молитвою за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького.

 

о. Ярослав Турик, прес-секретар Жидачівського деканату