«Вчіться дарувати себе Господу…», − владика Тарас до новопоставлених піддияконів

5 квітня 2017 року, в стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа відбулось поставлення на піддияконів семінаристів VI курсу, які належать до Стрийської єпархії – Ігоря Меховського, Володимира Цайдера, Олега Олійника та Андрія Волянського. З цієї нагоди до семінарії завітав Преосвященний владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський. Чин поставлення в нижчі чини та піддияконське рукоположення відбулось перед Божественною Літургією Передосвячених Дарів, яку разом з єпископом молились отці-настоятелі семінарії на чолі з ректором отцем Ігором Бойком.

У своєму зверненні до нових піддияконів, Преосвященний владика Тарас наголосив, щоб вони не боялися «взяти на себе ярмо Христове», адже світ потребує не стільки проповідників Слова Божого, скільки виконавців. «Вчіться дарувати себе Господу, щоб Він міг дарувати вас людям», − закликав єпископ.

Брат Андрій Волянський у подячному слові зазначив: «Попри те, що сьогодні робочий день, для нас (новопоставлених піддияконів) це справжнє свято, оскільки цього моменту ми очікували віддавна». Справді, цього вечора у храмі Львівської Духовної Семінарії панувала атмосфера великого трепету і невимовної радості. Усмішки на обличчях братів-піддияконів та їхніх родичів, священиків та владики, зрештою, усієї семінарійної спільноти потверджували справжню радість Христової Церкви. Моменти покликання та поставлення до служіння є дуже відповідальними, однак для тих, хто 7 років готувався до цього це також довгоочікувана мить вкотре сказати Богу «Так!».

 

 

Віталій Караман
Джерело: www.lds.lviv.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.