Велопроща парафіян сіл Великі Дідушичі та Угольна до Гошева

DSCF6490У неділю, 30 серпня 2015 року відбулася велопроща парафіян сіл Великі Дідушичі та Угольна Стрийського району до Гошева на Івано-Франківщині. Участь у прощі взяли 24 парафіян разом з сотрудником парафій о. Михайлом Підперигорою. Паломництво на велосипедах, відстанню близько 50 кілометрів, учасники прощі присвятили молитві за спокій і мир у нашій державі.

У Гошівському монастирі отців василіян, прочани спільно з о. Михайлом взяли участь у Божественній Літургії, під час якої мали нагоду приступити до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії. Після Літургії, перед Гошівською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці усі спільно молилися вервицю за українських воїнів.

Після цього, учасники прощі відвідали Гошівський монастир Згромадження Сестер Пресвятої Родини, де на велопрочан чекав смачний обід, екскурсія монастирем та спільна молитва. Також відбулися ігри у футбол, волейбол і настільний теніс.

Хоч втомлені дорогою, але з великим духовним піднесенням люди повернулися додому. Організатори прощі висловлюють слова найщирішої подяки усім її учасникам та сподіваються на їхню подальшу участь у подібних велопрощах.

Повідомив о. Михайло Підперигора,
сотрудник парафій с. Великі Дідушичі та Угольна