Великопосна проща парафіян сіл Бертишів, Баківці та Репехів

IMG_0487У суботу, 2 квітня 2016 року, напередодні Хрестопоклінної неділі, відбулася великопосна проща парафіян сіл Бертишів, Баківці та Репехів Жидачівського району до Унева та Глинян – святинь, де зберігаються частичка Хреста Господа Нашого Ісуса Христа, копія Туринської плащаниці, чудотворна ікона Унівської Богородиці та чудотворна ікона Розп’яття. У духовній мандрівці разом зі своїм душпастирем отцем Андрієм Соколовським взяли участь 47 осіб.

Під час прощі вірні дізналися історію цих святих місць. В Унівському монастирі помолилися перед частичкою хреста Господа Нашого Ісуса Христа, копією Туринської плащаниці та чудотворною іконою Унівської Богородиці, розважали над стражданнями Ісуса на хресті, положенням до Гробу та присутністю Богородиці у цих моментах історії спасіння людства. Взяли участь у Божественній Літургії та приступили до Святих Таїнств Покаяння і Євхаристії у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Глиняни, де зберігається чудотворна ікона Розп’яття Господа Нашого Ісуса Христа.

Прочани повернулись додому, збагачені духовно, звершуючи прощу у наміренні за мир в Україні, свою парафію та свої родини.

Повідомив о. Андрій Соколовський