Великопосні чування для молоді під назвою «Не бійся, тільки вір» провели в с. Підгірці на Стрийщині

У суботу, 4 березня 2017 року, з ініціативи  осередку Спілки Української Молоді ім. Романа Шухевича с. Підгірці Стрийського району, в місцевому храмі Зіслання Святого Духа проведено молодіжні чування назвою “Не бійся тільки вір”. Захід відбувся за участі семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа, членів Марійської Дружини храму свв. Володимира і Ольги м. Стрия та активних учасників Стрийського осередку СУМ.

Розпочалися нічні чування Великою Вечірнею та благословенням адміністратора храму о. Богдана Дмитріва. Окрім 50-ти молодих людей (серед них були і учні місцевої школи-інтернату),  участь у чуваннях взяли також люди старшого віку.

Упродовж вечора молодь мала можливість роздумувати над уривками Святого Письма, працювати у групах, роздумуючи над вірою в Бога. Не залишила байдужими молодь і розповідь голови ЛОО СУМ, працівника Українського католицького університету Андрія Фендика про Спілку Української Молоді та її співпрацю з Церквою.

Переглянувши фільм “Бог не помер”, усі учасники ще раз переконались, що Бог є завжди присутній між нами.. Завершальною нотою стала Божественна Літургія, в часі якої молодь мала можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Чування пройшли у дружній атмосфері і надовго залишаться у пам’яті усіх учасників.

Молодіжна спільнота с Підгірці вдячна семінаристам Львівської духовної семінарії Святого Духа: Роману Щурку, Богдану Греську, Мар’яну Бліхарському за чудовий молитовний спів і пароху с. Олексичі о. Василю Щурку за уділення св. Тайни Сповіді.

 

 Повідомив Святослав Дмитрів

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.