Великопосні реколекції для молоді у Новому Роздолі

На славу Божу, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Новий Розділ, відбулися реколекції для молоді, у яких взяло участь 30 юнаків та дівчат із новороздільських осередків організацій «Українська молодь – Христові», «Тризуб» імені Степана Бандери, а також гостей із сіл Пісочна та Устя. Отець Петро Верхоляк, який має великий досвід роботи з молоддю, легко і жваво провадив духовні науки, в особливий спосіб організував незвичайну мандрівку, що для багатьох відкрила Божу Любов.

«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16) – саме ці слова Святого Письма окреслюють суть наших реколекцій та закарбуються в пам’яті учасників. Після реколекцій учасники мали змогу приступити до сповіді. Кульмінацією духовних наук стала спільна Божественна Літургія у парафіяльному храмі.
Висловлюємо особливу подяку реколектанту отцеві Петру Верхоляку, духівникові новороздільських осередків УМХ та «Тризуб» отцеві Ростиславу Височану, пароху отцю-деканові Миколі Міджаку та сотруднику отцеві Роману Штігеру, а також усім, хто долучився, адже зерно, посіяне сьогодні у юних серцях, виросте рясними плодами, як для молодих людей, так і для церкви загалом.
бр. Станіслав Тимчишин
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.