Великопосні реколекції у Баківцях, Репехові та Бертишеві Жидачівського району

20150325_173833_425 березня 2015 року відбулися Великопосні реколекції у парафіях Положення Ризи Пресвятої Богородиці с. Баківці, Покрови Пресвятої Богородиці с. Репехів та Різдва Христового с. Бертишів. На запрошення о. Андрія Соколовського, адміністратора парафії цього року великопосні реколекії провадив о. Іван Соколовський – священик Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії.

Впродовж кількох днів Великого посту вірні мали нагоду розважати над духовними науками. Також, перебуваючи на вакаціях, школярі з даних парафій брали участь у реколекціях та мали можливість прийняти святі тайни Покаяння та Євхаристії і почути духовну науку про великий піст та покаяння.

На протязі реколекцій відбулися також відвідини усіх хворих та немічних парафій у їхніх домівках, які мали можливість приготуватися через прийняття святих тайн Покаяння та Євхаристії до Світлого празника Христового Воскресіння. На завершення дня духовної віднови парафії помолилися Утреню з каноном Андрея Критського.

О. Андрій Соколовський та парафіяни храмів Положення Ризи Пресвятої Богородиці с. Баківці, Покрова Пресвятої Богородиці с. Репехів та Різдва Христового с. Бертишів висловлюють щиру подяку о. Івану Соколовському за духовну науку та уділення Святих Тайн.

Повідомив о. Андрій Соколовський