Великопосні реколекції у с. Пісочна

З 16 по 18 березня 2018 року, в парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна відбулися Великопосні реколекції, які провів о. Дам’ян Кастран, ієромонах Чину Святого Василія Великого. Тематика реколекцій стосувалася важливості паломництва кожного християнина у напрямку осягненні правдивої свободи у Христі. Отець-реколектант розпочав із аналізу найпоширеніших форм духовного паралічу, які сьогодні непомітно та дуже підступно поневолюють життя сучасної людини. «Придивімося уважно до наших відчуттів, та спробуймо визначити відсутність чого заставляє нас у нашому житті страждати. Відповідь на це питання допоможе краще визначити корінь нашого поневолення», – наголосив о. Дам’ян.

Друга частина реколекцій була присвячена важливим крокам подолання цього духовного паралічу людини. Головно реколектант звернув увагу на необхідність об’єктивного аналізу свого життя та потребі стати в правді перед Богом і собою. «Об’єктивна правда про себе – це перший крок до правдивої свободи нашої душі. Зазвичай, нелегко є признаватися у своїх слабостях чи помилках, однак, це невід’ємний крок на шляху до нашого визволення», – підкреслив о. Дам’ян.

І третій, завершальний, етап духовних вправ стосувався необхідності утвердження своєї свободи у Христі Ісусі та важливості допомоги Богородиці у досягненні цієї мети.

На завершення о. Дам’ян уділив присутнім кінцеве благословення та побажав усім великого завзяття, мужності та витривалості на шляху до правдивої свободи дітей Божих. В свою чергу о. Володимир Ждан, парох парафії, подякував отцю-реколектанту за щедро посіяні зерна Божого Слова та за дорогоцінний час присвячений для духовного добра і розвитку парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна.

Варто зазначити, що впродовж усього часу великопосних реколекцій у храмі була виставлена для загального почитання копія чудотворної ікони Гошівської Божої Матері, яку о. Дам’ян привіз із Ясної гори с. Гошів. Рівно ж значна частина учасників духовних вправ приступила до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії.

 

Повідомив о. Тарас Бабій,
сотрудник парафії с. Пісочна

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.