Великопосні реколекції у с. Великі Дідушичі на Стрийщині

17-19 березня 2017 року, на парафії Стрітення Господнього с. Великі Дідушичі Стрийського району відбулися великопосні реколекції, які провів о. д-р Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії. Упродовж трьох днів Великого Посту парафіяни села мали нагоду розважати над духовними науками. Також, в часі реколекцій вірні, разом зі священиками молились Літургію Передосвячених Дарів, Велику Вечірню, акафіст до Страстей Христових, розважали над стаціями Хресної дороги та мали можливість приступити до сповіді і Святого Причастя.

Своїми змістовними проповідями отець реколектант показав важливість посту і молитви в житті кожного християнина, допоміг вірянам розкрити і усвідомити силу та значення цієї християнської зброї, що допомагає людині боротися зі спокусами у дорозі до спасіння. Проповідник заохотив слухачів до святості життя, закликаючи брати участь у Святих Таїнствах, особливо в Таїнствах Покаяння і Євхаристії, розуміти їх значення та особливо шанувати, адже їх залишив Ісус Христос для спасіння людини і через них вірні найдосконаліше зустрічаються з Богом.

Завершилися реколекції після Вечірні у Хрестопоклінну неділю. Після закінчення богослужіння та заключної духовної науки, парох парафії с. Великі Дідушичі о. Василь Федорович від імені всіх парафіян подякував о. Володимиру за змістовні та повчальні науки, протягом яких усі мали змогу розважати над значенням посту, молитви і покаяння, ще раз переосмислити свої відносини з Господом і таким чином отримали нагоду краще підготувати себе до свята Воскресіння Христового.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.