Великопосні реколекції у смт Дашава

Ми маємо стати Божими руками у цьому світі. Саме до такої мудрості прямували великопосні реколекції, які пройшли на парафії у смт Дашава 31 березня-2 квітня 2017 року під духовним проводом о. Петра Верхоляка, голови комісії студентського душпастирства Стрийської єпархії. Покликання людини – жити в єдності з Богом та служити Йому всім своїм життям. Ми покликані до глибокого діалогу із нашим Господом. Він першим промовляє до нас, і цим словом є безмежна Божа любов. Про цю велику любов Бога до людини парафіяни роздумували на першій зустрічі, коли молилися Хресну дорогу. Страсті Ісуса Христа і Його смерть на хресті є свідченням того, що Отець Небесний без міри любить людину та готовий задля її відкуплення віддати на жертву Свого Єдинородного Сина.

Відтак учасники реколекцій мали нагоду роздумувати, якою ж має бути наша відповідь на висловлене Богом слово. Безперечно, такою відповіддю є любов, і саме любов’ю ми повинні сповнювати наше серце: любов’ю до Бога і до ближніх. Ми покликані бути Божими руками в цьому світі, якими Господь прагне огорнути людей, що живуть поруч із нами.

У суботу відбулася також зустріч із дітьми, де ми роздумували над тим, що означає бути другом Ісуса. А пізніше на зустрічі з молоддю роздумували, яким змістом маємо наповнювати наше життя, щоб воно було гідною відповіддю на безмежну Божу любов.

Повідомив о. Орест Демко,
адміністратор парафії смт Дашава

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.