Великопосні реколекції в Чемеринцях

23-25 березня 2018 року у храмі Пресвятої Трійці с. Чемеринці, що на Перемишлянщині, о. Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, проводячи великопосні реколекції, розважав про Таїнство Покаяння та покликання до святості на основі творів і життя Митрополита Андрея Шептицького і Патріарха Йосифа Сліпого. Реколектант, на основі Святого Письма та прикладів із життя святих, розповів про шлях покаяння, як віднову союзу між Богом і людиною, шлях на якому людина покликана, підкреслив він, пізнати безмежну Божу Любов і через досвід навернення витривало стояти  перед лицем спокус і випробувань. Адже святість полягає у вірності в час випробування, очищаючи серце від пристрастей і гріхів.

Показуючи шлях випробувань, священик часто звертався до прикладу мучеників та ісповідників віри, стверджуючи з митрополитом Андреєм, що “Кров мучеників – джерело свободи Церкви”.

Вірні численно приступали до Таїнств Покаяння і Пресвятої Євхаристії, молилися Хресну дорогу і ознайомились з життям Патріарха Йосифа, представленого виставкою банерів “Кир Йосиф – голос Мовчазної Церкви”.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.