Великопосні реколекції в Дашаві

16-18 березня в парафії Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава відбулися великопосні реколекції. Їх провадив о. Віталій Лесів, адміністратор парафії Блаженного Йосафата Коциловського у Стрию. Основною темою реколекцій стали роздуми над тим, якою великою є Божа любов до кожної людини. Господь в різний спосіб виявляв свою любов і продовжує любити нас, не зважаючи ні на що. Він не може нас не любити. І Він чекає, сподівається нашої свідомої відповіді на свою любов. Господь Бог чекає, коли ми відкриємо своє серце та всеціло віддамо своє життя у Його руки.

Найстрашнішою причиною, яка перешкоджає людині відповісти на Божу любов, є гріх. Кожен гріх збільшує дистанцію між людиною і Богом. Гріх – це хвороба серця, це хвороба стосунків.  Він викривляє Боже покликання щодо нас і викликає почуття сорому й пустоти. Цю пуску може заповнити лише Господь. Він дарує нам зцілення у Таїнстві Сповіді. Тут Господь повертає нам мир і спокій. Він бере нас на руки та розпинає наші гріхи. Бог хоче дати нам сили йти далі, і кожного разу після падіння хоче нас підняти. Тому потрібно часто приступати до сповіді.

Реколектант дав також поучення, як маємо протистояти гріховним думкам і спокусам, які можуть вкоренитися у нашому серці та постійно руйнувати наш стосунок із Богом. З такими спокусами не можна вступати в діалог, а навпаки потрібно відрікатися їх в ім’я Ісуса, в молитві іменем Господнім поборювати ці думки.

Отець Віталій запросив усіх цілковито віддати себе Богові та прийняти Його панування над своїм життям. Це означає відкрити перед Богом абсолютно усі виміри свого існування і дозволити Йому повести себе на глибину. Це великий крок довіри – але саме такі кроки здатні переображувати наше життя.

На завершення всі учасники реколекцій в молитві висловили свою вірність Богові та цілковито віддали себе Його святій волі.

Повідомив о. Орест Демко

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.