Великопосні реколекції в с. Більче та Криниця Миколаївського району

Photo13715-7 квітня 2016 року, на парафіях святих бесрібників Косми і Дам`яна с. Більче та Христа Царя с. Криниця на Миколаївщині відбулися великопосні реколекції, які проводив канцлер Стрийської єпархії о. д-р Володимир Ждан.

Протягом трьох днів вірні мали змогу поринути в роздуми про своє місце перед Богом, покріпити свої духовні сили на тлі викликів які ставить нам сьогодення. «Реколекції – це особливий час Божого благословення», – наголосив о. Володимир на початку реколекційних наук.

Реколектант відзначив, що часто приходить спокуса не молитися, бо немає блискавичного результату молитви. Інколи він приходить лише згодом. «Ми переживаємо Святий Рік Божого Милосердя і Церква по-особливому закликає довіритися Божому Провидінню, яке веде людину до справжнього щастя, «що не відніметься від неї». За час великопосних наук численні вірні приступили до Св. Тайни Покаяння та злучилися з Ісусом у Пресвятій Євхаристії.

Завершилися реколекції Божественною Літургією в день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці, у храмі святих Безсрібників Косми і  Дам`яна, яку очолив о. Володимир. Після богослужіння, адміністратор парафій о. Ярослав Гарасимів висловив сподівання що засіяне зерно слова дасть належні сходи у серцях вірних і це допоможе успішно завершити час посту та гідно зустріти Пасху Христову. Також отець побажав реколектантові плідного служіння у Христовому винограднику та щоб Господь сповна скористався потенціалом о. Володимира.

Повідомив о. Ярослав Гарасимів