Великопосні реколекції у с. Великі Дідушичі на Стрийщині

IMG_24633-5 квітня 2015 року, в с. Великі Дідушичі Стрийського району відбулися великопосні реколекції, які провів ієромонах Василь Парасюк, ЧСВВ з Жовківського монастиря отців василіян. Упродовж трьох днів Великого Посту парафіяни села мали нагоду розважати над духовними науками на тему «Святі Таїнства у житті християнина».

Щодня у парафіяльному храмі Стрітення Господнього відбувалися по дві духовні науки. Також, під час реколекцій вірні, разом зі священиками молились Літургію Передосвячених Дарів, Велику Вечірню з Литією, розважали над стаціями Хресної дороги та мали можливість приступити до сповіді і святого Причастя.

Своїми цікавими та насиченими проповідями реколектант показав життєву важливість Святих Тайн в житті кожного християнина, допоміг вірянам розкрити і усвідомити силу та значення цієї християнської зброї, що допомагає людині боротися зі спокусами у дорозі до спасіння.

Проповідник заохотив слухачів брати участь у Святих Тайнах, розуміти їх значення та особливо шанувати, адже їх залишив Ісус Христос для спасіння людини і через них вірні найдосконаліше зустрічаються з Богом.

Завершилися реколекції після святкової Божественної Літургії у Квітну неділю. Після закінчення богослужіння, парох парафії с. Великі Дідушичі о. Василь Федорович подякував отцю-реколектанту за змістовні та повчальні науки, протягом яких парафіяни мали змогу розважати над значенням Святих Тайн та ще раз переосмислити свої відносини з Господом і таким чином краще підготувати себе до свята Воскресіння Христового.

Прес-служба Стрийської єпархії