Великопосні реколекції в с. Заверещиця на Городоччині

DSCN371420-21 березня 2015 року, в храмі верховних Апостолів Петра і Павла, що у Заверещиці відбулися великопосні реколекції на тему: «Дорогою до спасіння», які провів отець капелан Тарас Островський.

Розпочалися реколекції Хресною Дорогою, на якій розважали про муки Христа, далі реколектант наголосив на нашій участі у сімї та родині підтримувати Слово Боже, спільно молитися і прищеплювати зерна правди і любові у серця дітей.

На одній з наук розглянули молитву Св. Єфрема Сирійського, яка є неодмінною і, як повітря, потрібною у часі Великого посту: «Господи і Владико життя мого, дух млявости, недбайливости, владолюбства й пустослів’я віджени від мене. Дух же доброчесности і смиренномудрія, терпіння й любови даруй мені, недостойному рабові твоєму (недостойній рабі твоїй). Так, Господи царю, дай мені зріти мої прогрішення і не осуджувати брата мого, бо ти благословен єси на віки віків. Амінь».

Окремо отець Тарас зустрівся з дітьми та молоддю. Під час реколекцій кожен мав нагоду приступити до Св. Таїнств Покаяння і Євхаристії. На закінчення усі молилися подячний Молебень до Христа Чоловіколюбця.