Великопосні реколекції в селах Бережниця та Рогізно на Жидачівщині

З 31 березня по 2 квітня 2017 року на парафії святих апостолів Петра і Павла с. Бережниця і Успення Пресвятої Богородиці с. Рогізно Жидачівського району відбулися великопосні реколекції. У ці дні вірні парафій мали також нагоду молитися біля мощей блаженного священномученика Йосафата Коциловського, які перебували у храмах. Реколектант, о. Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії у своїх змістовних науках наголошував на великій цінності Святого Таїнства Євхаристії та важливості Покаяння в нашому житті, які відкривають для нас двері нашого спасіння. Також отець реколектант розповідав про піст, який очищає душі та про любов, яка творить дива, адже не можна любити Бога без любові до ближнього. Науками про важливу роль молитви, про віру в Ісуса Христа та Його Церкву розпалив ще більший вогонь віри в людських серцях та бажання змінюватися, допомагати ближнім, не стояти осторонь чужих проблем.

У неділю, після Божественної Літургії, о. Ярослав Квасній, парох вищезгаданих парафій,розповів вірним про життєвий, тернистий шлях блаженного священомученика Йосафата Коциловського та його важливе значення для християн.

В часі реколекцій вірні мали добру нагоду приступати до Святих Таїнств Покаяння та Пресвятої Євхаристії. На завершення реколекцій, о.Володимир Ждан прочитав молитви на оздоровлення і помазав присутніх святим єлеєм.

Повідомив о. Ярослав Квасній,
парох парафій с. Бережниця та Рогізно

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.