Великопосні реколекції у Жидачеві

DSC09359З 15 по 17 квітня 2016 року, на парафії Воскресіння Господнього у м. Жидачеві відбулися великопосні реколекції, які провів канцлер Стрийської єпархії о. д-р Володимир Ждан. В перший день реколекцій парафіяни зібралися на спільну Хресну дорогу, яку провів парох храму о. мітрат Василь Юрів. Після закінчення богослужіння була виголошена перша реколекційна наука, в якій о. Володимир розважав про Царство Небесне та про те, як людині його осягнути.

На другий день реколекцій в храмі на вечірню молитву зібралися діти та молодь парафії. Реколекційна наука була звернена до молодих людей – майбутнього нашої парафії і цілої Церкви. В останній день духовної мандрівки, після науки, о. Володимир уділив благословення присутнім парафіянам хрестом, у якому знаходяться мощі святого священномученика Йосафата Кунцевича.

Слід зазначити, що в часі днів духовної віднови численні парафіяни приступили до святого Таїнства Покаяння та прийняли Євхаристію. Наприкінці духовних зустрічей, о. Василь Юрів, висловив слова щирої подяки отцю Володимиру за дні, проведені на реколекціях та побажав майбутніх духовних звершень.

 

о. Ярослав Турик,
Прес-секретар Жидачівського деканату