Великопосний духовно-екологічний семінар проведено у с. Станків

12 березня 2017 року у с. Станків, Моршинського деканату відбувся Великопосний духовно-екологічний семінар. Захід розпочався спільною молитвою до Бога Творця. На запрошення адміністратора парафії о. Ігора Гілецького з доповіддю на семінар було запрошено  о. Олега Кобеля,  референта бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ. Тема доповіді: «Утвердження у вірі та відновлення гармонії: Господь Бог – людина – сотворений світ».

Відтак сама доповідь стосувалася розкриттю важливого аспекту християнської віри, а саме християнській відповідальності за створений Богом світ і ґрунтувалася на тезах катехизму УГКЦ “Христос – наша Пасха”.

Наступним доповідачем був професор Віктор Проскуряков, декан кафедри Дизайну архітектурного середовища університету Львівська Політехніка. Його доповідь стосувалася  досвіду впровадження ідеї відповідального ставлення  до довкілля на його кафедрі.

І остання, третя доповідь «Давня, бджолино-лікувальна методика «Сам собі лікар» прозвучала від пасічника з Коломиї Віктора Кондрюка. Він представив власне бачення взаємовідношення людини, створеного світу і Творця, майже не торкаючись теми лікування продуктами бджільництва. Взявши за основу доповіді власну книгу “Методика сам собі лікар”, її автор висловив кілька спірних думок, які протирічили християнській духовості. На них наприкінці семінару в ході дискусії вказав о. Олег Кобель, який пригадав про те, що Католицька церква володіє всією повнотою Божого Об’явлення про світ, людину і Господа Бога. Святе Письмо є тим Об’явленням люблячого Бога, яке на відміну від багатьох псавдо-наукових вчень і синкретичних вірувань є відвічною Божою Правдою.
На завершення семінару відбулося освячення оновленого Ювілейного «Хреста Тверезості», першого на Галичині  в часи Незалежності України, а також освячення місця під спорудження джерела. Навколо цього місця напередодні відбулося висадження Алеї з медоносних дерев – лип й акацій, де згодом  постане парафіяльна пасіка. Чин освячення здійснив о. Олег Кобель разом з о. Ігорем Гілецьким. Завершився захід спільним фото та святковим обідом.
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.