Великопосні реколекції у с. Вибранівка

25 березня 2017 року у с. Вибранівка, що на Ходорівщині, вібдулися великопостні реколекції. Науки для парафіян провадив о. Андрій Микитюк – директор реколекційно-відпочинкового центру “Світлиця”.  Поміж цими науками люди мали гарну нагоду посповідатися та прийняти Євхаристію перед великим святом, до якого ми всі готуємося. Темою реколекцій стала добре всім відома притча про блудного сина. Священик наголосив на кількох важливих моментах, зокрема на образі і ролі сина та його ототожнення з кожним із нас. «Як  часто ми зловживаємо  безмежною добротою нашого Батька.  Ми маємо шукати в собі ті погані риси і виправляти їх, а не кожен раз, роблячи ту саму помилку, надіятися на те, що Бог добрий, Він простить. Він прощає, але особливо любить тих, хто щиро приймає це прощення, а головне цінує його і змінюється на краще», – мовив о. Андрій.

Реколекції видалися надзвичайно цікавими та повчальними, кожен з присутніх мав гарну нагоду задуматися над своїм життям, зробити певні висновки та перші кроки до особистісних змін.

Парафіяни с. Вибранівки складають щиру подяку отцю-реколектанту і бажають йому Божого благословення та духовної сили у служінні.

 

Повідомив о. Анатолій Камад

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.