«Веселі  канікули із Богом» на парафії с. Пісочна

З 4 по 10 червня 2018 року у парафії Успіння Пресвятої Богородиці  с. Пісочна, що на Миколаївщині, відбулися «Веселі канікули з Богом», учасниками яких стали понад 120 дітей та молоді віком від 6 до 14 років. Семиденний парафіяльний відпочинок складався головно із трьох частин. Перша і найголовніша була присвячена формуванню молитовного духу молодих учасників, через спільну щоденну молитву та Божественну Літургію.

Друга частина канікул із Богом передбачала проведення катехизацій та вивчення релігійних пісень. За час таборування діти ознайомились із поясненням Божественної Літургії, змістом дванадцяти найбільших церковних свят, побудовою та іконографією храму. І відтак третя складова включала в себе ігри, банси та різні інтерактивні завдання.

Цікавим буде зазначити, що аніматорами цьогорічних Веселих канікул із Богом стала місцева парафіяльна молодь с. Пісочної, які минулого року були ще учасниками таких канікул, а цього літа вже висунули ініціативу самостійно зорганізувати такий захід.

«Веселі канікули із Богом» – це лише перший етап цьогорічного літа у парафії с. Пісочна. Попереду усіх чекає ще проща до Австрії та Італії, німецькомовний табір, молодіжний табір в Одесі та тиждень християнського кіно.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.