«Веселі канікули з Богом» для дітей парафій сіл Баківці, Бертишів та Репехів Жидачівського району

IMG_0139З 11 по 14 серпня 2015 року відбувався літній дитячо-юнацький табір «Веселі канікули з Богом» для дітей парафій с. Баківці, с. Бертишів та с. Репехів на Жидачівщині. Табір проводився із ініціативи о. Андрія Соколовського, адміністратора даної парафії. Відбувався при храмі Положення Ризи Пресвятої Богородиці с. Баківці.

На протязі цих днів у ньому взяло участь близько 70-ти учасників віком від 6 до 16 років. Гасло табору – «Євхаристія – найбільший скарб християнина». Літній дитячо-юнацький табір допомагали проводили аніматори: Ольга Кісіль, Марія Перець, Іванна Дорош, Марія Сорока, Марта Рудницька, Оксана Бедик, Ярина Пікула, Анастасія Нецвітаєва.

Кожного дня учасники «Веселих канікул з Богом» брали участь у Святій Літургії, приступаючи до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії.

Кожний день «Веселих канікул з Богом» розпочинався Державним Гімном України після якого була весела руханка, Свята Літургія, катехизація, молитва за мир в Україні.

Програма табору також передбачала  вистави на повчальну тематику, катехитичні зустрічі, вивчення релігійних пісень, різного роду веселощі: ігри, банси, футбол та інші розваги. На протязі днів табору діти через «велику гру» шукали скарб – цим скарбом для них стала Пресвята Євхаристія у храмі.

14 серпня, в день «Медового Спаса» після Святої Літургії та чину освячення води відбулося освячення меду. Діти розділили спільну трапезу, смакуючи освяченим цьогорічним медом з запашним хлібом.

На завершення «Веселих канікул з Богом» діти намалювали патріотичні малюнки, де зобразили свою любов до України, пригадали в слайд-шоу усі найцікавіші моменти табору після чого була виголошена подяка всім, хто в будь-який спосіб долучився до організації цьогорічного табору.