“Веселі канікули з Богом” на Жидачівщині

З 17 до 30 липня, на парафіях с. Голешів та с. Новошино Жидачівського району, відбувся літній табір «Веселі канікули з Богом» під назвою «Бог хоче щоб ми були щасливі». Табір проводили випускник Львіської Духовної  Семінарії Святого Духа бр. Роман Зіненко та бр. Назар Батіг, який навчається на шостому курсі семінарії імені святого священномученика Йосафата в м. Івано-Франківську.

Під час «Канікул з Богом», їх учасники мали можливість дізнатися та попрактикуватись у наданні першої медичної допомоги. Зокрема як накладати пов’язки на різні частини тіла. Як підходити до непритомної людини, які є види переломів, як накладати вірно джгут та шину.

Окрім активних ігор та творчих занять, учасники «канікул з Богом» пригадали на катехизаціях що таке молитва, для чого потрібна сповідь» та які частини має Літургія.

Діти, їх батьки та всі парафіяни с. Голешева взяли участь у нічних чуваннях з нагоди святкування свята рівноапостольного князя Володимира, а таборовики та парафіяни с. Новошино мали чування у суботу, які закінчились Божественною Літургією.

Також, учасники «канікул з Богом» взяли участь у прощі до Гошева, де молились Літургію та приступили до чудотворного образу Божої Матері.

Повідомив о. Василь Гриньків

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.