Веселі канікули з Богом на Жидачівщині

WP_20160729_11_32_42_ProЗ 27 до 29 липня 2016 року, на Жидачівщині відбувся літній християнський табір «Веселі канікули з Богом», в якому взяли участь понад 50 дітей із Монастирця, Старого Села, Буянова і Протес. Основною темою цьогорічного табору були «Святі Таїни в житті християнина». Кожен день табору починався Молебнем до Христа-Чоловіколюбця, який служили священики о. Михайло Нанівський, о. Мирон Космина та о. Юрій Дем’янчук.  Після молитви відбувалась катехитична наука, підкріплена переглядом фільмів та мультфільмів.

 

Пізніше, діти об’єднані в групи, представляли своє розуміння Святих Тайн. Табір допомагали проводити аніматори запрошені із Жидачева – Володимир Касараба і Вікторія Гладка. Весь день діти активно і корисно проводили час. Катехизація перепліталися з бансами (танцями), веселими іграми, вивченням християнських пісень.

Кожний день завершувався спільним колом, під час якого кожен висловлював свої думки та ділився приємними враженнями від перебування в таборі. Завершився табір спільною ватрою, на якій у невимушеній атмосфері, аніматори разом із дітьми підсумували те, чого навчилися під час табору.

Всі учасники табору отримали багато позитивних вражень, мали нагоду духовно відновитися, по-новому відкрити для себе світ та змогли побути разом з Богом, який промовляє до їхніх сердець.

Повідомила п. Орися Дем’янчук