На “Веселих канікулах” у Добрянах діти роздумували про важливість Божих Заповідей

Цього літа на парафії святого великомученика Димитрія села Добряни, що біля Стрия, вперше відбулися «Веселі канікули з Богом», які тривали з 14 по 18 серпня. Спільними зусиллями та Божою поміччю, у складі 56 учасників, віком 7-15 років, 12 аніматорів, голови Народного Дому с. Добряни пані Любові Костів та духівника о. Володимира кожного дня діти ближче пізнавали Бога. Протягом тижня, під час катехизації, діти мали можливість роздумати над важливістю Заповідей Божих, що було основною темою табору. Кожний наш день ми розпочинали із спільної молитви, під час якої всі мали можливість помолитись у власних наміреннях. Діти охоче та з запалом в очах приходили на табір, адже протягом дня на них чекали праця в групах, де кожен проявляв свої вміння та здібності, різноманітні ігри та естафети, де вони показали свою кмітливість та спостережливість, і звісно те, чого найбільше чекали – банси!

Учасники були поділені на три команди, які протягом тижня змагались, виборюючи бали. Відчуття єдності та розуміння, що ми одна велика та міцна спільнота надзвичайно згуртовувало дітей. Щовечора ми також не забували подякувати Богові спільною молитвою за вдало проведений день. Ці канікули справді можна назвати веселими, оскільки кожний момент дарував багато радості та щастя.

Найцікавішим для дітей став похід на ріку та водяні ігри, рятуючись від спеки та бажанням відпочити, всі чудово провели час. У ході нашого таборування відбувся концерт «Добряни мають талант!».  Це була чудова нагода проявити себе та продемонструвати таланти, якими нас обдарував Господь. Діти надзвичайно охоче хотіли показати свої вміння, а вони були неабиякими! Офіційне закриття табору відбулося в п’ятницю, 18 серпня. Ввечері всі дружно зібралися біля ватри, поспівали українських пісень.

Лише щирі дитячі посмішки, радісний сміх та надзвичайно велика кількість позитиву дають зрозуміти – даремно ці дні не пройшли! «Веселі канікули з Богом» залишили невід’ємну частинку в дитячих серцях і ще раз довели, що Бог завжди поруч!

Джерело: http://dymytrij.blogspot.com

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.