Веселі канікули з Богом у Дашаві

У смт Дашава на парафії Собор Пресвятої Богородиці 12 червня 2017 розпочався християнський табір “Веселі канікули з Богом” у співпраці із НВК ,,Дашавський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ” і салезіянськими аніматорами з Ораторії-Катехитичної Школи ім. Святого Домініка Савіо м. Львова. Табір розпочався зі Святої Літургії, а щоденна ранкова спільна молитва налаштовувала дітей на плідну працю та духовний  відпочинок. Кожен день перебування в таборі давав можливість відвідувати різні куточки світу, розвивати фізичні та розумові вміння під час проведення великих ігор та танцювання бансів, пізнавати Бога завдяки катехизації.

Отож, першого дня було створено 4 команди: “Посіпаки”, “Дашавські живчики”, “Капітошки” та “H2O”. Молодь побувала в Англії та дізналася, що всі люди створені Господом задля певної ролі в цьому житті.

Завершуючи другий день, учасники табору мандрували до Італії й розважали над покликанням до життя у Церкві і навіть загостили до Ватикану. На гуртках аніматори навчали дітей танцювати, акторській майстерності, плести браслети “файнички” і робити чудесних птахів з паперу.

День третій. Тематика дня – “Ми у родині”. Щоб зрозуміти це, діти перенеслися до одного з індіанських поселень у Північній Америці. У виставі, яку представили аніматори та їхні помічники, було показано, що кожна родина – дар Божий. Також цього дня відбулась чудова велика гра між всіма командами.

Четвертого дня  діти  відвідали Німеччину. Цього разу роздумуючи над тим, що таке правдива дружба. Зокрема, на катехизації диякон Роман наголосив, що невід’ємною рисою справжньої дружби є жертовність, готовність пожертвувати чимось цінним задля свого друга.

Далі табір мандрував до Бразилії. Зранку аніматори та волонтери підготували сценку, у якій героїня з України спілкувалася з бразилійською подругою про цінність культури нашого народу  та  її  значення і  вплив  для всіх нас. Квест вуличками Дашави не залишив байдужим нікого. Всі діти грались, розважались та по-справжньому веселились.

День шостий, останній день, був найнасиченішим. Спочатку всі відправилися до храму смт Дашави, щоб помолитися та подякували Господу за те, що усі отримали навіть більше, ніж просили у понеділок. Після спільної молитви кожна команда виступила разом зі своїми аніматорами та волонтерами в Народному домі. Діти, які відвідували гуртки, показали усім, чого вони навчились. Особливо  сподобався виступ аніматорів та сценка ”Пітер Пен” від театрального гуртка. А згодом,  діти мали солодкий стіл.

У всього є свій початок, у всього є свій кінець. Обмінявшись контактами та обіймами, молодь все ж таки змушена була прощатись. Дашавське небо сумувало за аніматорами разом з його мешканцями.  Ось на такій ноті завершився табір “Веселі канікули з Богом” у смт Дашава. Але це був лише початок спільної мандрівки до пізнання Господа в житті людини.

Особливу подяку висловлюємо отцю Оресту за цю чудову ідею, адже найкращий спосіб зробити дітей  хорошими – це зробити їх щасливими.  Також ми дуже вдячні  салезіянським аніматорам з Ораторії-Катехитичної Школи ім. Святого Домініка Савіо м. Львова,  волонтерам та парафіянам  селища, які зробили тиждень літа незабутнім для всіх діток Дашави.

 

Враження учасників табору:

  • “Я хочу подякувати всім, хто долучився до проведення табору “Веселі канікули з Богом” у Дашаві. Я впевнена, що кожен, хто відвідував табір, залишився задоволеним усім: бансами, сценками ,великими іграми, катехизацією, гуртками. Думаю, що кожен з нас чомусь навчився і почерпнув щось хороше .Сподіваюсь, що команда аніматорів відвідає нашу школу ще не раз, бо ці 6 днів були справді крутими і насиченими позитивними враженнями.” (Капко Марта)

 

  • “Існує таке поняття “СІМ ЧУДЕС СВІТУ ”.І ці 6 днів стали для мене цими чудесами. Я зрозуміла, що створена Господом не просто так, бо я є однією з частинок пазлу людства, без якої картинка не складеться. Я та частинка, яка має оберігати своїх рідних, знати власну культуру та пишатися нею, щоб інші прагнули пізнавати її. Дякую за всі ці дні всім, хто був біля мене.” (Шимків Олеся)

 

  • “ Веселі канікули з Богом”- це чудова можливість навчитись чомусь новому! Ми всі справді раді, що “Веселі канікули” побували у смт. Дашава та навчили, як і дітей,так і аніматорів, різних цікавинок. Я вдячна всім, хто зробив 6 днів “Веселих канікул”,справді веселими, щирими, цікавими, добрими та пізнавальними” (Михайлів Юлія)

 

  • “Бути дружньою, організованою командою – складно, але завдяки хорошій підтримці аніматорів і привітності самих дітей все – можливо!!! Ці дні в таборі – надзвичайно насичені і цікаві! Море емоцій, щирі усмішки, відкриті серця, прикольна музика, підтримка та захоплюючі квести – ось що супроводжувало нас!

P.S Дякую аніматорам за таку приємну співпрацю, за такий короткий час ми дуже здружилися !!!” (Сікора Софія )

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.