Веселі канікули з Богом у дитячому  таборі в с. Березина

IMG_20160713_113438З 11 по 17 липня у церкві Покрови Пресвятої Богородиці та серед мальовничої природи, на березі р. Дністер, відбувся дитячий християнський табір “Божі зернинки”, у якому брали участь діти з  греко-католицьких  парафій Покрови Пресвятої Богородиці с.  Березина, та Різдва Пресвятої Богородиці с. Дем’янка Наддністрянська. Духовним наставником табору був о. Петро Курпіта з аніматорами, випускниками Івано-Франківської Духовної семінарії бр. Любомиром Боднаром і семінаристом Львівської Духовної семінарії бр. Степаном Мельничуком.

Слід зазначити, що парафіяльний табір  відбувся у  духовному форматі, на тему “Милосердя хочу, а не жертви”,  тому головною метою та завданням, які ставили перед собою провідники  – допомогти дітям  усвідомити себе християнами та українцями, які мали би бути відповідальними за своє власне життя, за свого ближнього, за Батьківщину і за Богом сотворений світ.

Кожен  день табору розпочинався Св. Літургією, на якій діти чисельно приступали до Св. Причастя. Під час табору діти застановлялися над ділами милосердя для душі і тіла, навчилися молитися вервицю до Божого Милосердя, навчалися співати релігійних пісень, виготовляли листівки для наших військовослужбовців у зоні АТО, танцювали банси, бавилися різні ігри. На завершення табору відбулася спільна ватра, частування дітей різноманітними солодощами та шашликом.

Організатори табору щиро дякують братам семінаристам та місцевим жертводавцям за надану духовну і матеріальну допомогу для проведення табору.