“Веселі канікули з Богом” у Городку

«Веселі канікули з Богом. Господнє королівство» – так, скажімо, називається табір, організований для хлопчаків та дівчат, який відбувся на парафії церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці в м. Городку. Впродовж тижня він помітно пожвавив розмірене життя Городка. І це засвідчив радісний гамір, що розносився навкруги з храмової площі, де за різними заняттями можна було застати близько сотні дітей. Загалом, участь у таборі взяли 120 юних городківчан різного віку, від 9 до 14 років.

Керівництво табором здійснювалося парохом храму о. Михайлом Греділем, а головну місію в роботі з учасниками проводила сестра Михайлина, якій допомагали волонтери. Сформовано 5 команд – роїв, представників кожної з яких можна легко розпізнати за різнокольоровими стрічками, пов’язаними на кистях рук. З дітьми працювали аніматори «Апостольської чоти»: 10 займаються з групами, а ще по сім закріплені за організацією «Великих ігор» та постановкою інсценівок. Також є чотарі, які просто допомагають слідкувати за порядком, дивитися за дітьми.

Кожен таборовий день розпочинався і супроводжувався молитвою, був насичений: проводилися ігри, забави, катехиза, спортивні, танцювальні заняття. З великим задоволенням діти співали (була визначена Пісня дня, тож тексти цих творів були роздруковані у книжечках, які роздали усім таборовикам).

За статтею Ірини Лопатнюк
Джерело:    http://cerkva.horodok.lviv.ua      

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.