“Веселі канікули з Богом” у Миколаєві

З 19 по 21 червня в парафії св. Миколая у м. Миколаєві відбувся духовно-відпочинково-мандрівний табір “Веселі канікули з Богом”. В ці дні юні учасники табору по-особливому близько відчули значення слів Христа: «Пустіть дітей – таких бо Царство Небесне». Перший день “Веселих канікул” діти провели в колисці українського монашества УГКЦ – Уневі. Чудова погода, монастир, просякнутий молитовним духом, та у першу чергу- Унівська чудотворна ікона Божої Матері, створили надзвичайну атмосферу для маленьких прочан із їхніми батьками. Повертаючись, не оминули с. Глиняни, де помолилися біля чудотворної ікони Розп’яття Ісуса Христа.

Другий день розпочався Боженственною Літургією для дітей, та духовної науки отця-пароха Андрія Павліва та о. Руслана Царя. Далі – лише маса позитиву: майстер-класи з декорування пряників (п. Ірина Береза) та валяння вовни (п. Василина Федів) дали можливість подарувати дітям для своїх батьків незабутньо красиві, виготовлені дитячими ручками, подарунки: пряники та брошки.
Третій день розпочався з ознайомлення дітьми з життям Львівської духовної семінарії Святого Духа. Захоплені семінарійним життям, всі відправилися на відпочинок до чудотворного джерела у с. Раковець. Розпочавши із Молебнем до Божої Матері, всі поринули у води джерела, шукаючи прохолоди і втамування спраги.
Який же відпочинок без пікніка і ігор. У цьому дітям допомогли їхні батьки та два брати-семінаристи: Іван Цар та Ярослав Соболевський. Дитячий сміх, радість, ігри сприяли тому, що ніхто не зауважив, як день прийшов до завершення.  Радість і сум-два почуття, які переповнили усіх на завершення чудових, просто незабутніх трьох днів, що сприяли всіх стати одією сім’єю. Всім, хто вклав бодай краплю свого серця у помноженні радості для наших дітей, їх духовного зросту-велике спасибі!
Повідомив о. Руслан Цар
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.