Веселі канікули з Богом у провели діти парафії св. Йосафата Кунцевича у Стрию

На парафії святого священномученика Йосафата Кунцевича в місті Стрию, з 4 по 6 серпня 2017 року, діти віком від чотирьох до тринадцяти років спільно проводили свої «Веселі канікули з Богом». Для проведення активного відпочинку, забав та духовних настанов, о. Тарасу Ляшку, адміністратору парафії допомагали молоді аніматори, які старалися передати від усього серця свої вміння й таланти, для того щоб діти могли справді відчути що вони є саме на веселих канікулах, а що найважливіше – проводять їх з Богом.

Протягом цих днів усі учасники мали нагоду розпочинати свій день із спільної молитви у парафіяльні каплиці, а відтак протягом інших заходів запізнати ще ближче тих своїх однолітків, з якими зазвичай спільно беруть участь у Літургії. З великим зацікавленням діти слухали науки, які їм проводив отець разом з аніматорами.

Звичайно, ніяк не могло обійтися у таких непосидющих і активних учасників без спільних бансів, цікавих майстер-класів, на яких діти демонстрували свої обдарування. На завершення кожного дня, перед короткою молитвою молитвою й прощанням, учасники «Канікул з Богом»  з нетерпінням очікували листів та сюрпризів від своїх таємних друзів, якого кожен отримав через таємний жереб, ще на початку парафіяльних канікул. Наймолодші учасники так очікували цих листів, що навіть писали самі собі…. було весело за ними спостерігати.

Завершення табору, яке відбулося у неділю 6 серпня, запам’яталося ще й тим, що дітям було зроблено захоплюючий подарок – аквагрим для усіх учасників. Кожен міг  стати якимось казковим героєм або просто метеликом. Так, усі в образі своїх улюблених персонажів, подякували разом з усіма аніматорами Богові, що Він зібрав усіх разом на такі веселі канікули.

Джерело: www.josaphat.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.