«Веселі канікули з Богом» у с. Баківці, с. Бертишів та с. Репехів на Жидачівщині

З 16 по 20 липня 2018 року в с. Баківці на Жидачівщині відбувалися «Веселі канікули з Богом» для дітей парафій с. Баківці, с. Бертишів та с. Репехів. На протязі цих днів у ньому взяло участь 70 дітей парафії. Другий рік поспіль «Веселі канікули з Богом» проводили салезіанські аніматори з Словаччини. Кожного дня учасники «Веселих канікул з Богом» брали участь у Святій Літургії, яку служили духівники табору о. Володимир Соколовський та о. Андрій Соколовський, діти приступили до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії.

Цьогорічне гасло табору «Мандрівка до гори», оскільки темою табору були «10 заповідей Божих». Кожний день «Веселих канікул з Богом» розпочинала весела руханка, Свята Літургія, катехиза, а також вивчення релігійних пісень, різного роду веселощі: ігри, банси та інші розваги. Після обіду учасники брали участь у різних розвиваючих гуртках.

На завершення табору була виголошена подяка всім учасникам і тим, хто в будь-який спосіб долучився до організації «Веселих канікул з Богом». Як вияв вдячності для аніматорів було організовано молитовну прощу до Унева, де вони дізналися історію цього святого місця словацькою мовою.

Повідомив о. Андрій Соколовський

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.