«Веселі Канікули з Богом» у с. Березина Миколаївського району

eISA1xZsgqUЗ 4 по 6 серпня у селі Березина МГО “Українська Молодь – Христові” м. Новий Розділ провела парафіяльний християнський табір для дітей “Веселі Канікули з Богом”. Кожний таборовий день розпочинався із Святої Літургії, на якій учасники, яких було більше тридцяти, мали змогу приступити до Таїнств Покаяння та Євхаристії.
Після цього відбулося знайомство з аніматорами. Усі діти були поділені на команди. Кожна із них придумала цікаві назви, гасла та пісні, щоб представити себе. “Орли”, “Букашки” та “220 вольт”, змагались між собою у різноманітних конкурсах, танцювали банси, грали футбол, бадмінтон та багато інших цікавих ігор.

Також кожного дня відбувалась дружня розмова з аніматорами, які відповідали на запитання дітей. Під час обідньої перерви усі з задоволенням ласували солодким, яке пожертвували власники місцевих магазинів. Перед споживанням їжі таборовики молились пісенькою “Хрум – ням – ням – ням”. Останнього дня проводилася велика теренова гра, із безліччю завдань, які учасники вдало виконали. Після цього палили ватру, на якій діти смажили сосиски та співали християнських і патріотичних пісень. На завершення дітвора купалась у р. Дністер, щоб бодай трохи охолодитись від літньої спеки.
Результати змагань оголосили 9 серпня, на недільній Літургії у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, у селі Березина. Перше місце виборола команда “Орли”, срібними призерами стали “Букашки”, а третє місце, із різницею у два бали, зайняли “220 вольт”.
Час пролетів швидко й непомітно, але весело, активно й на славу Божу. Дякуємо Господеві за цей чудовий час і усім, хто допомагав у проведенні табору: о. Перту Курпіті, жертводавцям і аніматорам із МГО “Українська Молодь – Христові”.
Повідомила Христина Корецька,
УМХ, м. Новий Розділ