Веселі канікули з Богом у с. Добряни біля Стрия

З 16 до 21 липня 2018 року, в с. Добряни біля Стрия відбувся літній табір “Веселі канікули з Богом”. Цього року, з благословення пароха о. Івана Говгери, табір поєднав дітей з Добрян та Добрівлян, приємно також, що окрім наших маленьких парафіян в заході взяли участь гості з Києва, Херсона, Львова, а також Італії! Загалом учасниками табору були 85 дітей та майже 20 аніматорів. Молитва, катехитичні гутірки, інтерактивні конкурси, ігри, банси, талант шоу, майстер класи, та багато іншого. 
Цього року, було ще веселіше та насиченіше, не зважаючи на погодні перешкоди. Кожен день ми молилися Посіщення в нашому храмі, опісля діти представляли гасло, девіз та назву своєї команди, яких було традиційно 3 (“Жовті Кульбабки”, “БЕМС” “Сині зірочки”). Кожного дня учасники брали участь в різних іграх змагаючись та заробляючи бали для фінальної перемоги. Також після гарних рухливих змагань дітоньки мали анімовані катехитичні науки, після яких у формі пантоміми, або шляхом опитування, також на бали, показували, як вони засвоїли науку. Коли ми хотіли відпочити від мозкового штурму, на допомогу приходили банси, а у разі поганої погоди ми приймали гостей. Нашими найцікавішими візитаторами були ветерани бойових дій на сході, та представники стрийської станиці ПЛАСТу. Одним з найочікуваніших було талант-шоу “Добряни мають талант”, до якого, і учасники, і аніматори готувалися мало не цілий тиждень. Ігри на бази, естафети, гра “Хто я”, кожного дня команда аніматорів та організаторів намагалися урізноманітнити розпорядок і це вдалося.

В суботу 21 липня, останній день веселих канікул з Богом, його ми закінчили нагородженням команд, святковим фуршетом, концертом, бансами, та ватрою. На допомогу нашим аніматорам залучено аніматорів майже зі всіх парафій Стрия, і в такій дружній співпраці всі розїхалися по домівках задоволеними.
Щира подяка та низький уклін всім, хто долучився! Справді, цього року було насичено і весело! Веселі канікули тому веселі, що вони з Богом, лише з Ним ми можемо бути такими, якими маємо бути.
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.