«Веселі канікули з Богом» у с. Великі Дідушичі на Стрийщині

IMG_0472З 1 по 4 серпня 2016 року, при парафії Стрітення Господнього с. Великі Дідушичі Стрийського району відбувся дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом», участь у якому взяли близько 120 дітей. Духівниками та опікунами табору були парох парафії о. Василь Федорович, сотрудник о. Михайло Підперигора та о. Василь Ілик, докторант Папського Салезіянського університету (м. Рим, Італія). Аніматорами табору була молодь з парафії свв. Володимира і Ольги м. Стрий.

Кожен день на таборі розпочинався Божественною Літургією у місцевому храмі, в часі якої всі бажаючі таборовики мали можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Щоденно проводилася катехизація на тему «Гріх. Сповідь. Євхаристія». Окрім цього, у програмі табору були веселі ігри, банси, перегляд цікавих християнських фільмів, великі ігри та похід на природу.

У середу 3 серпня, учасники табору, разом зі священиками та аніматорами відвідали Ясну Гору в с. Гошів на Івано-Франківщині, де молилися перед чудотворною іконою Божої Матері, а також відвідали монастир Сестер Пресвятої Родини.

Протягом табору, всі його учасники отримали багато позитивних вражень, змогли побути разом з Богом, який промовляє до серця кожного з нас. Важливо, що в таборі царювала атмосфера порозуміння, відкритості, взаємної любові. Це був час радості, відпочинку та цікавих пригод. Діти знайшли багато нових друзів і всіх їх об’єднав навколо себе Христос.

Повідомив о. Михайло Підперигора