«Веселі канікули з Богом» у с. Великі Дідушичі на Стрийщині

IMG_3550З 3 по 7 серпня 2015 року, при парафії Стрітення Господнього с. Великі Дідушичі Стрийського району відбувся дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом», участь у якому взяли близько 120 дітей.

Духівниками та опікунами табору були парох парафії о. Василь Федорович, сотрудник о. Михайло Підперигора та о. Василь Ілик, докторант Папського Салезіянського університету (м. Рим, Італія). Аніматорами табору була молодь з парафії свв. Володимира і Ольги м. Стрий.

Кожен день на таборі розпочинався Божественною Літургією у місцевому храмі, в часі якої всі бажаючі таборовики мали можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Варто зазначити, що кожного дня до Св. Причастя приступали близько 70-ти дітей. Також відбувалася молитва на вервиці за українських воїнів.

У програмі табору були веселі ігри, банси, презентація груп, перегляд цікавих християнських фільмів, катехизація та похід на природу.

У середу 5 серпня, учасники табору, разом зі священиками та аніматорами відвідали с. Гошів на Івано-Франківщині, де на Ясній Горі разом з численними паломниками взяли участь у святкових богослужіннях з нагоди вшанування Гошівської чудотворної ікони Божої Матері, а також відвідали монастир Сестер Пресвятої Родини.

На завершення табору відбулася спільна ватра, де діти смажили шашлики, співали релігійні та патріотичні пісні, а також проводився конкурс талантів «Дідушичі мають талант».

Протягом табору, всі його учасники отримали багато позитивних вражень, змогли побути разом з Богом, який промовляє до серця кожного з нас. Важливо, що в таборі царювала атмосфера порозуміння, відкритості, взаємної любові. Це був час радості, відпочинку та цікавих пригод. Діти знайшли багато нових друзів і всіх їх об’єднав навколо себе Христос.

Повідомив о. Михайло Підперигора