«Веселі канікули з Богом» у селах Трибоківці та Квітневе на Жидачівщині

GcPaua8cok8Із 20 по 23 серпня у селах Квітневому та Трибоківцях НГО «Українська Молодь – Христові» м. Новий Розділ провела християнський табір для дітей «Веселі канікули з Богом». Метою дійства було згуртувати дітей, відпочити, піднести себе духовно та зрозуміти, що проводити час з Богом весело.
Розпочався табір з молитви та з духовних настанов о. Анатолія Доманського. Опісля відбулося знайомство, представлення групок, запальні банси, веселі старти і цікаві ігри, де кожний учасник зміг себе проявити.

Другий день був не менш насиченим. Інтелектуально-розважальна гра «Наш край», водні ігри, майстер класи з написання листів в АТО та з виготовлення відкриток для рідні додали своїх позитивних емоцій. Третього дня здійснився флешмоб, діти роздавали мешканцям сіл маленькі сердечка, на яких було написано «Ісус вас любить» – це як знак великої любові Бога до своїх дітей. Після обідньої перерви проводилася теренова гра, завданням якої була співпраця у групці, бо як каже народна приповідка: «В єдності сила». На останок дітлахи отримали невеличке домашнє завдання, порозносити запрошення на Божественну Літургію, на якій учасники отримали посвідку про вдале закінчення табору.

На завершення для молоді сіл Квітневе та Трибоківці реалізувалась незабутня ватра, темою ватри було покликання, яку цікаво і доступно розкрив нам о. Анатолій Доманський.  Християнський табір «Веселі канікули з Богом» допоміг дітям весело провести час, отримати море вражень, набути нові навики, відкрити для себе свої таланти, а найголовніше запалити себе духовно.

Висловлюємо велику подяку за допомогу та гостинність о. Анатолію Доманському, аніматорам сіл Квітневе і Трибоківці та мешканцям сіл.

Підготувала: Уляна Борисовська