«Веселі Канікули з Богом» в парафіях сіл Чемеринці та Плинників Перемишлянського району

L1000292З 6 по 12 липня 2015 року для дітей парафії с. Чемеринці та с. Плинників Перемишлянського  району, відбувся парафіяльний табір «Веселі Канікули з Богом».

На запрошення о. Богдана Тимчишина, адміністратора даної парафії, допомогли  організувати та провести «Веселі Канікули з Богом» Сестри Непорочної Діви Марії Августина Ільюк та Тарсикія Івасик, а також аніматори табору члени організації КСЄ Ліля Гонтар, Валерія та Яна Барна. Гасло табору – «Не бійся бути апостолом».

Щоденно діти мали можливість брати участь у Святій Літургії у місцевому храмі, приступати до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії, читати і розважати над Святим Письмом.

Діти на основі книги Діянь святих апостолів ознайомилися із заснуванням та формуванням Церкви. Розглядали також життя апостола Павла, його навернення до Бога, подорожі, на основі графічних схем зрозуміли та запам’ятали які перші християнські спільноти були засновані та як вони жили.

Мета табору, щоб діти не боялися свідчити Христа своїм життям. Через плекання християнських цінностей, добрий приклад свідомо свідчити своє християнство. Щоб підростаюче покоління знало історію своєї Церкви та свого народу.

Окрім цього, організатори табору проводили для дітей повчальні катехизації, розважальні ігри, залучали підлітків до різного роду творчих завдань. Також діти дивилися фільми на релігійну тематику. На завершення учасники табору підготували для своїх батьків цікавий концерт.

Отець Богдан Тимчишин та вірні парафії с. Чемеринці та с. Плинників висловлюють щиру подяку сестрам Августині Ільюк СНДМ та Тарсикії Івасик СНДМ, а також  аніматорам за допомогу у проведенні табору.

Повідомив о. Богдан Тимчишин